Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Mít krásnou pleť není danost, je to Vaše rozhodnutí.

Tajemství opravdu krásné pleti je velmi jednoduché. Žádné tajemství to totiž není.Existují však vědecké metody, ošetření a produkty, jejichž použití je doloženo výsledky. Tyto výsledky uvidíte a ucítíte již po prvním ošetření a s každým dalším ošetřením uvidíte nová zlepšení.

Posláním značky Dermia Solution® je vrátit Vám a pomoci k udržení opravdu krásné pleti bez ohledu na Váš věk.

Naše kosmetické ošetření a dermokosmetické produkty jsou skutečným přínosem a skvělou výživou pro Vaši pleť. Obě tyto složky jsou nezbytné a důležité pro dosažení stejných výsledků, kterých již dosáhli věrní uživatelé značky Dermia Solution®.Vše co Vaše pleť potřebuje je regenerace, rejuvenace a udržení zdraví, hydratace a mladistvého vzhledu. To lze dosáhnout za velmi krátkou dobu pomocí vysoce účinného ošetření u profesionální kosmetičky a speciálních kosmetických produktů pro denní domácí ošetření.

Odborné ošetření Dermia Solution® používá přesně stanovené a vědecky prokázané procedury a zahrnuje 3 hlavní kroky. Celé ošetření díky vysokému účinku trvá jenom 50% času ve srovnání s klasickým méně účinným ošetřením. Ošetření Dermia Solution® poskytují pouze autorizovaní partneři, používající k ošetření speciální moderní produkty a zařízení Dermia Solution®. Základní ošetření se provádí až 4krát měsíčně a aktivuje vlastní rejuvenační funkci pleti a používá hydratační produkty a sérum pro výživu hlubokých vrstev pleti.

Krok 1: Příprava pleti a peeling patentovaným multiobrušujícím nástavcem a následná aplikace účinného jemně čistícího gelu. Příprava pleti probíhá jemně a účinně a odstraňuje odumřelé částice, vyhlazuje a zjemňuje vnější vrstvu pleti. Následné ošetření je pak účinnější a pleť je připravena k rejuvenaci. Patentovanou technologií slupování se odstraňují odumřelé buňky, pleť je jemná a vyhlazená díky použití Dermia Solution® peelingu, který patří mezi nejúčinnější dostupné velmi jemné metody ošetření. Po použití vhodného čistícího gelu je pleť připravena k dalšímu ošetření.

Krok 2: Přístroje Dermia Solution® reprezentují novou generaci bezinjekční biorevitalizace kůže. Podle odborníků je systém díky jednorázovým aplikátorům a sterilním sérům zcela hygienický a v porovnání s předchozími generacemi bezinjekčních přístrojových technik má mnoho výhod. Přístroje Dermia Solution® nepoškozují pleť při vytváření mikrokanálků metodou “pre-perkce“, neškrábou pleť, jak je tomu v případě diamantové mikrodermabraze a nepropichují ji jako při válečkové a injekční mezoterapii.

Speciální aplikátor má 20 nedutých (plných) mikrojehel se zaoblenými konci a je vyroben ze speciálního polymeru, díky čemu nedochází k propichování pleti, ale k tomu, že se pleť "roztahuje" a vytváří se mikrokanálky (24 kanálů na 1 cm2). Během jedné procedury se tak v pleti vytváří asi 380 tisíc mikrokanálků, což umožňuje její úplné nasycení sérem s kyselinou hyaluronovou.

Mikrokanálky zůstávají v pleti po dobu 4-5 dnů, díky čemu mohou zákazníci pokračovat v proceduře biorevitalizace pomocí prostředků pro domácí péči. Séra, vytvořená na základě moderních nanotechnologií, jsou hypoalergenní a neobsahují konzervační prostředky.

Krok 3: Ošetření pleti speciálním Dermia Solution® sérem např. kyselinou hyaluronovou nebo závěrečnou péčí.

Připravená a ošetřená pleť potřebuje výživu. Kromě toho dobře připravené svaly lépe absorbují živiny, pleť je teď připravena absorbovat všechny speciální složky pečujícího séra Dermia Solution® . Cílem je poskytnout hydrataci do hlubokých vrstev pleti, ve výsledku je pleť opět „vypnutá“ a má přirozenou elasticitu mladé pleti.

Pleť, která je pravidelně ošetřována a vyživována, velmi rychle vykazuje viditelné zmenšení vrásek, je jemnější a hladší na dotek.

Dalším kladným účinkem kúry s ošetřením Dermia Solution® speciálními produkty je boj s takovými problémy pleti jako zanícená pleť a některé další podobné obtížně odstranitelné problémy pleti. Aktivací pleti dochází k vnitřní regeneraci pleti a rejuvenaci, i velmi suchá, zanícená a problematická pleť se zlepší během krátké doby.

Základní ošetření představují jen 50% úspěchu. Denní péče mezi ošetřeními je velmi důležitá pro rychlý výsledek i stále krásnou pleť. Stejně jako my potřebujeme denně jíst, naše pleť potřebuje denně výživu.

Dermia Solution® nabízí řadu speciálních produktů, která zahrnuje jak velmi speciální péči, tak i produkty pro domácí použití. Produkty, které jsou nejen účinné, ale také dostupné, poskytnou Vám klíč k pleti, která vypadá a je zdravá, mladá a zářivá. Zeptejte se autorizované kosmetičky na vhodné produkty pro Vaši pleť.

Zaručujeme, že budete překvapena krásou své vlastní pleti.

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.