Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

LPG lift masáže – nejpřirozenější lifting

Nová metoda je založena na technice masáže, využívané profesionálními kosmetology na celém světě již po mnoho desetiletí. Tato technika, navržená již v roce 1907 dermatologem dr. Jacquetem, spočívá v lehkém stlačování, kroucení a roztírání. V současné době společnost LPG obnovila a zdokonalila Jacquetovu techniku s využitím moderního přístroje LIFT 6. Díky novému typu masáže, nazvané jejími autory «LPG lift masáže», je možné překonat «únavu» pokožky, povadlost, vrásky, otoky, dvojitou bradu. Existuje speciální program pro ošetřování pokožky ňader a dekoltu.

Ihned po masáži se obličej uvolňuje, viditelně se aktivuje krevní oběh, člověk pociťuje teplo a příjemné mravenčení.

LPG lift masáže spočívají v intenzivní trojrozměrné stimulaci, která působí na pokožku obličeje, krku a ňader: s pomocí pracovního nástroje jsou ve třech směrech „zpracovávány“ všechny úseky pokožky, centimetr po centimetru. Důraz je kladen na kontury očí, krk, líce a bradu. Je stimulována vazivová tkáň, mobilizují se její jednotlivé vrstvy, dochází k lokální intenzifikaci krevního oběhu, uvolnění svalstva a aktivní cirkulaci tělních tekutin. To nejpodstatnější, čím se tato technologie odlišuje od všech ostatních rejuvenačních prostředků (kosmetických, přístrojových a chirurgických) je to, že Lift 6 spouští regenerační mechanizmy: pokožka se mění nejen z vnějšku, ale i zevnitř: přeměňuje se její struktura a sama pokožka začíná pracovat v „mladém“ režimu.

Nová technika je orientována na výsledek, a umožňuje zákazníkům okamžitě uvidět a pocítit její příznivé účinky. Již po první půlhodinové seanci se objevuje «paměťový efekt»: pokožka si jakoby „pamatuje“ a začíná obnovovat ty procesy, které byly spuštěny procedurou, a po 16 seancích pokožka sama začne pracovat v „mladém“ režimu minimálně po dobu půl roku. Poté Vám bude stačit absolvovat pouze jednu — udržovací — proceduru jednou měsíčně.

Estetické účinky LPG lift masáže:

- omlazovací efekt díky vyhlazování vrásek a regeneraci oválu obličeje;

- zvýšení elasticity, turgoru a tonu pokožky;

- rychlé ubývání tukových zásob v oblasti brady a lící;

- normalizace činnosti mazových žláz, zmenšení pórů.

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.