Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Kosmetika

Programy CHRISTINA

Christina je izraelská značka, existující již od roku 1982, a výrobky této značky jsou určeny k profesionálnímu použití v salonech krásy a kosmetických salonech.

Specialisté salonu krásy "ESELA" používají kosmetiku CHRISTINA a doporučují ji pro domácí péči. Pro všechny ženy je používání kosmetiky CHRISTINA velmi snadné, její používání se obejde bez jakýchkoli problémů,a zajistí dlouhodobé účinky.

Někteří spotřebitelé mají určitou nedůvěru ke kosmetickým značkám, které nabízejí natolik široký sortiment, že v něm lze najít úplně všechno – přípravky pro péči o pleť i tělo, vlasy, doplňky a další lahůdky z hlediska výrobce. U značky Christina najdete širokou škálu (více než 300 položek) prostředků určených především k péči o pleť. V sortimentu Christina jsou obsaženy přípravky pro všestrannou péči a k řešení celé řady problémů s pokožkou, udržování zdravého, zářivého a mladého vzhledu pokožky v jakémkoli věku.

Program «COMODEX» - Řada pro péči o problematickou a mastnou pokožku
Program Forever Young – omlazovací řada
Program Silk – hedvábná řada
Program «UNSTRESS»
Program «FLUOROXYGEN + C» Řada pro omlazení a zesvětlení pokožky.
Program «WISH» kosmetická řada pro korekci věkových změn pokožky (40+)
In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.