Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Endermologie

Každý pacient zpravídla mívá více problémů. Vyřešit je všechny současně lze vyřešit metodou endermologie.

Estetické procedury, prováděné pomocí přístroje LPG, vyřeší komplexně a efektivně tyto hlavní úkoly:
  • léčba celulitidy;
  • odbourávání podkožní tukové tkáně;
  • tvarování postavy;
  • zmenšení vytažení a převisů pokožky;
  • zlepšení struktury pokožky;
  • odstraňování otoků nejrůznějšího původu;
  • lymfodrenáž.

CELULITIDA, PŘEBYTEČNÝ TUK
Přebytečný tuk a celulitida jsou nejčastějšími problémy, s nimiž se lze setkat v centrech, jež se zabývají korekcí postavy.
Stav, při němž lze pozorovat přebytečné tělesné tuky, se obvykle vyznačuje zvětšením objemu tukových buněk (adipocyty) a/nebo zvýšeným množstvím těchto buněk.
Celulitida je specifický stav podkožní tukové tkáně, který ovlivňuje všechny základní prvky tkání – cévní systém, nervová zakončení, nervová vlákna, vláknité struktury vazivové tkáně, adipocyty a další. Endermologie je jediná metoda, působící na všechny základní patogenní faktory nárůstu přebytečné tukové hmoty a rozvoje celulitidy.
Pomocí endermologie lze zmenšit objem a množství tukových buněk, a to prostřednictvím aktivace lipolýzy v hypodermu, redukovat fibrózu, zlepšit trofiku tkání, odstranit otoky, zvýšit průtok v lymfatických i krevních cévách, zvýšit elasticitu pokožky v důsledku podstatného zesílení růstu podélného kolagenu a elastinu v dermu.
Díky tomuto intenzivnímu a všestrannému působení po absolvování série procedur se dosáhne snížení tělesné hmotnosti, vytvarování postavy, zmizí efekt „pomerančové kůže“, povrch pokožky se vyrovná, zpevní, kůže se zregeneruje a zvýší se její tonus.

MODELOVÁNÍ POSTAVY
Ne všichni zákazníci potřebují snížit tělesnou hmotnost. V takových případech se endermologie využívá k modelování těla a k řešení lokálních problémů: tukových polštářků, celulitických shluků (tzv. „rajtky“), tuku v podkolenní oblasti, v horní třetině paží, varhánků na břiše atd.

OCHABLÁ KŮŽE
Metoda endermologie se hojně využívá také k řešení problémů spojených s ochablou kůží, které se mohou objevit v důsledku změn podmíněných přibývajícím věkem, při rychlém a nezdravém hubnutí a při nesprávně provedené liposukci.

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.