Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Kadeřnické služby

Salon ESELA prezentuje italskou technologii „Framesi“, celosvětově uznávané firmy ve světě krásy. Klíčovými tématy firmy „Framesi“ jsou mládí a styl. Při komunikaci se specialisty firmy „Framesi“ pochopíte, že pro toho, kdo chce vypadat mladě a stylově, nehraje věk žádnou roli...

Diplomovaní specialisté jsou schopni nabídnout kompletní stylovou řadu účesů pro maturitní večírky, svatby a jiné slavnostní příležitosti, odpovídající nejmodernějším trendům evropské módy v oblasti účesů pro dlouhé vlasy. Kadeřničtí mistři v našem salonu využívají bohaté zkušenosti s technologiemi, které získali naši specialisté v minulých letech, a doplňují je o nové myšlenky a poznatky.

Framesi je synonymem módy, krásy a věhlasného italského stylu. Svěží nápady, kreativita, odvážná řešení – to vše je charakteristickým rysem značky, odrazem její jedinečnosti a hloubky.
Firma Framesi má zastoupení v 86 zemích světa, disponuje vlastními výrobními a vědeckovýzkumnými kapacitami, a již více než šedesát let působí na trhu kadeřnických služeb.

Jedinečnost značky Framesi
Přípravky pro péči o vlasy, unikátní přípravky na barvení vlasů, doplňky – to vše uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Inovativní řešení, které nabízí naše firma, otevírají nové možnosti jak pro kadeřnické mistry, tak pro zákazníky.
Jedinečnost značky spočívá také v tom, že výzkumné laboratoře Framesi využívají nejmodernější technologie při vyvíjení nových produktů. Čistící přípravky, sestávající z unikátních složek jako například včelího vosku a granátu, činí vlasy zdravými a upravenými. Ochranné přípravky s výtažky z borůvek a olivového oleje mají zpevňující a revitalizující účinky. Přípravky pro péči o vlasy s vitamínem P, mentolem a červeným sicilským pomerančem dodávají vlasům zářivý lesk. Balzámy na bázi výtažků z polodrahokamů zvlhčují vlasy a chrání je před negativními vlivy okolního prostředí. A malachit, používaný ve stylingové řadě produktů, chrání vlasy a dodává jim nenapodobitelný lesk. Přípravky na barvení vlasů díky vitamínu C a pšeničným proteinům chrání pokožku hlavy, barví vlasy a dodávají jim překvapivě stálou barvu.

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.