Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Mikrodermabraze - mikroskopické obrušování pokožky

Mikroskopické obrušování pleti (neboli mikrodermabraze) je stále populárnější a stává se lídrem v oblasti neinvazivních kosmetických procedur. Příznivci mikrodermabraze vysvětlují své nadšení pro tuto proceduru její vysokou efektivitou (viditelné omlazení pokožky), rychlostí a jednoduchostí jejího provedení.

Co je mikrodermabraze?

Při mikrodermabrazi se využívá mikrokrystalů, které jsou pod tlakem přenášeny přes nástavec a mechanicky obrušují nebo odstraňují vrchní vrstvu pokožky. U některých zvláště účinných a moderních přístrojů se při mikrodermabrazi namísto krystalů používají nástavce s diamantovou špičkou.

Jak mikrodermabraze působí na pokožku?

Mikroskopické obrušování pokožky můžete považovat za ideální peeling. Mikrodermabraze napomáhá regeneraci pokožky tím, že:

  • Zmenšuje stařecké skvrny (hyperpigmentace) a drobné vrásky;
  • Otevírá póry a činí je méně nápadnými;
  • Stimuluje tvorbu kolagenu;
  • Zlepšuje celkový tonus a strukturu pokožky;
  • Navrací pokožce pružnost a vyhlazuje ji.

Zlepšení stavu pokožky je viditelné již po první proceduře mikroskopického obrušování pokožky. Na tváři se objevuje ruměnec, barevný tón pokožky se vyrovnává, její povrch se vyhlazuje! Pro posílení získaného efektu doporučujeme absolvování kompletního kursu procedur mikroskopického obrušování.

Kurs procedur zpravidla sestává ze 4 – 6 seancí, které se provádějí v intervalu 1 – 2 týdnů. Pro zachování krásné pokožky je třeba každé dva až třií měsíce absolvovat dodatečnou seanci po ukončení kursu procedur. Procedura mikroskopického obrušování trvá v průměru 30 minut a provádí se nejen na tváři, ale i na krku, v oblasti dekoltu a na rukou.

Komu je určena mikrodermabraze?

Mikrodermabraze účinkuje na všechny typy pokožky, a zejména je určena těm, kdo chce zmenšit jizvy, učinit drobné vrásky méně viditelnými, odstranit pigmentové skvrny, vyrovnat barevný tón pokožky, vylepšit stav nevýrazné pokožky bez lesku a bez života, zhrublé v důsledku působení slunečních paprsků. Mikroskopické obrušování pokožky je ideálním řešením pro ženy s problematickou pokožkou, s tendencí k uhrovitosti, s rozšířenými póry, drobnými jizvami a pro ženy s mastnou pletí. Mikroskopické obrušování je užitečné také pro všechny ty, jejichž pokožka zhrubla vlivem působení slunečních paprsků.

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.