Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Nová generace technologií RF ReGen TriPolar RF (Izrael)

Napínání pokožky a léčba celulitidy v jednom systému.

Dva nejdůležitější problémy, kterým čelí moderní žena, napínání pokožky ve tváři a nadváha, se staly výzvou pro každého z nás v určitém období našeho života. A při hledání řešení těchto problémů stále narážíme na nové těžkosti...

Většina lidí, kteří po řadě vyčerpávajících diet a intenzivním cvičení dokázali slušně shodit, zjišťuje, že tuková tkáň neubývá v těch místech, kde by chtěli, například břicho, hýždě, boky, ale že se neočekávaně rozloží po celém těle!

A co se týče těch neznatelně přibývajících vrásek... Krémy v dobře vypadajících nádobkách mají s přibývajícím věkem většinou stále menší účinek, v jistém věku můžete dosáhnout vytouženého výsledku pomocí plastické chirurgie, ale po chirurgickém napnutí kůže zůstávají modřiny a jizvy, je třeba jisté doby rehabilitace a celková kvalita pokožky se stejně zhoršuje.

Moderní kosmetika představuje bezpečnou a bezbolestnou proceduru napnutí pokožky, snížení nadbytečného objemu a léčbu celulitidy – ReGen TriPollar RF.

RF-terapie nabízí dva druhy procedury: RF-napnutí a RF-lipolýza, které jsou ideálním řešením našich nepříjemných problémů.

S pomocí nové RF-napínací technologie dosáhnete výsledků srovnatelných s chirurgickým napnutím pokožky. RF-terapie je navíc bezbolestná, neinvazivní, nevyžaduje řádné období rehabilitace, nezanechává jizvy a výsledkem je hladká, pružná a sametová pokožka!

Okamžitý účinek napnutí pokožky byl sledován už po první proceduře. Účinku je dosaženo napínáním kolagenových vláken při zahřívání.

Prodloužený účinek se ukazuje po dobu až 3-4 týdnů a zvyšuje se s dalšími procedurami. Účinek se odrazí ve vyhlazení vrásek a významném snížení plochy pokožky. Navíc, ve srovnání s chirurgickým napnutím, stav pokožky se nezhoršuje, ale po RF-terapii se naopak zlepší tonus a buněčný tlak.

Účinek napnutí pokožky po třech procedurách

Nová RF-lipolýza poskytuje selektivní eliminaci nadměrných tukových zásob, snížení objemu v částech těla, kde je to třeba a eliminaci a snížení vnější celulitidy. Účinku je dosaženo zahřátím povrchových tukových buněk, což vede k rozložení tuku (lipolýze) a odstranění lipolýzových látek z cílové oblasti.

Omezení celulitidy po třech procedurách

Jak probíhá procedura? Na pokožku se jako vodič rozetře speciální glycerolový gel a poté odborník tře rouškou po pokožce v dlouhých krouživých pohybech. Jemné teplo (teplota pokožky dosáhne asi 36-400С) přináší požitek. Odborník pravidelně kontroluje teplotu pokožky a postará se o vaše pohodlí. Procedura na tváři trvá 20-25 minut, na těle 15-40 minut. Hned po proceduře se můžete vrátit ke svým obvyklým činnostem.

Hlavní výhody této metody:

  • Okamžitý viditelný výsledek po první proceduře s přibývajícím výsledkem v průběhu kúry. K expresnímu omlazení se může použít teplotní napínání pomocí rádiových vln TriPolar ReGen. To může být také součástí komplexní léčby různých druhů stárnutí pokožky.
  • Absolutně bezbolestné procedury: teplotní napínání pomocí rádiových vln TriPolar Regen využívá speciálního systému distribuce elektrického pole, takže k dosažení výsledku je třeba mnohem menšího výkonu ve srovnání se staršími systémy rádiových systémů.
  • Celoroční použití, bezpečnost a všestrannost: technologie teplotního napínání pomocí rádiových vln TriPolar Regen vylučuje riziko poškození pokožky a může se provádět kdykoli v roce.
  • Všestrannost: procedura je vhodná pro všechny typy pokožky a nevyžaduje následnou rehabilitaci. Hned po proceduře se můžete vrátit ke svým obvyklým činnostem nebo příjemné rekreaci.
  • Rychlost celé léčby: k dosažení nejlepšího výsledku potřebuje většina pacientů asi 4 až 6 procedur teplotního napínání pomocí rádiových vln, které trvají každá 30-40 minut.

Život bez vrásek a nadbytečných kilogramů je mnohem více vzrušující. Dejte si dárek a přidejte své tváři na mladosti a a svému tělu na lehkosti a eleganci!

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.