Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Permanentní make up – být krásná, nejen se krásnou zdát!

V salonu "Esela" provádíme make up kontur na moderním německém zařízení.

Odborný pracovník – specialista nejen dodá Vašemu obličeji dlouhotrvající krásu a navrátí mu šťavnaté barvy mládí, ale také přizpůsobí váš zevnějšek tak, aby ideálně ladil s oválem vašeho obličeje, nosem a tvarem obočí. Vaše rty se přitom stanou nejen o odstín jasnější, ale získají jakoukoli barvu, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu. Make up kontur Vám ušetří spoustu času, který byste museli věnovat kosmetické péči o obličej, a navíc ušetříte nemalou částku za každodenní dekorativní kosmetiku, což je v současné době také neméně významným faktorem.

Čeho tedy lze dosáhnout pomocí make upu kontur?

Rty

Rty lze opticky zvětšit, upravit jejich tvar, „vyrovnat“ jemnější spodní ret s plnějším horním rtem a naopak. S přibývajícím věkem se objevují tři základní problémy našich rtů: stávají se jemnějšími, jejich kontury se stávají méně výraznými a dochází k jejich blednutí. Podle typu vzniklého problému volíme odpovídající make up. Je možné prokreslit pouze kontury rtů a vystínovat je, přičemž linie bude naprosto přirozená. A je rovněž možné vytvořit dojem plnějších a smyslných rtů posunutím hranice make upu za přirozené kontury.

Katalog práce

Kontury očí

Okolí víček nabízí širokou škálu možností make upu kontur. Vzor, zpracovávaný s pomocí vysoce kvalitních strojů a pigmentů, zcela vylučuje možnost vniknutí barvy do oka, vzniku alergií či infekcí, stejně jako poranění oční bulvy, které se tak často ženy obávají. Make up kontur se nanáší těsně k linii řas, přičemž výběr barvy a odstínů je prakticky neomezený. Stejně jako u tradičního make upu i zde lze využít klasickou černou barvu, nebo si zvolit odstín, který bude harmonicky ladit s barvou očí a který je opticky zvětší. Linky mohou mít maximálně ostré kontury, nebo mohou být lehce rozmazané do ztracena (čehož lze obtížně docílit u dekorativní kosmetiky).

Katalog práce

Obočí

Obočí často roste nerovnoměrně, a udržovat jeho tvar lze pouze pravidelnou korekcí nebo použitím make upu. Malování obočí v podstatě neřeší problém ideálního tvaru, neboť životnost chloupku obočí je zhruba 4 týdny. V takovém případě Conture Make Up představuje ideální řešení problému. Nejprve se linky obočí korigují a vyměřují, poté se malují Vámi vybranou barvou tak, že po zavedení pigmentu obočí vypadá naprosto přirozeně. Podobná korekce je aktuální pro ty, kdo by chtěl zamaskovat kosmetické vady v oblasti obočí – například jizvy, řídké chloupky nebo dokonce úplně lysé obočí, kdy je třeba jej prostě namalovat. Pigmenty, určené ke korekci obočí, jsou vyráběny v bohaté paletě barev, a výběr barev je tedy prakticky neomezený.

Katalog práce

Kosmetika umožňuje všem ženám vypadat krásně, moderní make up kontur jim umožní opravdu být krásnou!

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.