Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Fotodepilace – cesta k hedvábně lesklé pokožce

L 900 je systém fotodepilace a fotorejuvenace třetí generace: nejefektivnější, nejbezpečnější a nejkomfortnější produkt na trhu kosmetických služeb od výrobce Yperion Technology (Francie)

Jaké požadavky kladou moderní ženy na epilaci? Podle našeho názoru se jedná o tři základní požadavky: efektivita, bezpečnost, bezbolestnost. Všechny tyto požadavky bezezbytku splňuje jeden z nejnovějších typů depilace – fotodepilace.

Fotodepilace neboli světelná depilace – je metoda, spočívající v působení na chlupovou cibulku zdrojem světelného záření o vysoké intenzitě. Efekt fotodepilace je založen na schopnosti melaninu – přírodního pigmentu, který je obsažen jak ve vlasovém dříku, tak ve vlasové cibulce – pohlcovat světelnou energii. Melanin přeměňuje přebytečnou světelnou energii, získávanou v průběhu fotodepilace, na tepelnou energii, a tato tepelná energie narušuje vlasovou cibulku. Vlas vypadává během několika dnů po fotodepilaci.

Na rozdíl od laserové depilace je fotodepilace účinná pro všechny typy vlasů; jejích výhod mohou využít lidé jakéhokoli fototypu. Výjimkou mohou být pouze šedé a mimořádně světlé vlasy, které neobsahují prakticky žádný melanin. Je třeba rovněž poznamenat, že vedle odstraňování chloupků má fotodepilace i protistresové účinky, a působení světelného impulsu na pokožku navíc „spouští“ procesy regenerace a omlazování pokožky a stimuluje tvorbu elastinu a kolagenu.

Mnozí si kladou otázku: je-li metoda fotodepilace natolik účinná, proč je třeba zpracovávat jednu a tutéž část pokožky několikrát? Fotodepilace totiž působí pouze na chloupky, které se nacházejí v aktivní fázi růstu (antageneze), a těch je na jakékoli části pokožky maximálně 30%. Proto je nutné provádět několik procedur, aby se působilo i na ostatní chloupky ve fázi růstu. Pokud všechny vlasové/chlupové cibulky v daném segmentu pokožky byly vystaveny působení fotodepilace ve fázi růstu, chloupky z nich již neporostou. Avšak je třeba podotknout, že v pokožce se nachází i určité množství vlasových/chlupových folikulů v klidovém stavu, které se časem mohou „probudit“, a nelze vyloučit ani to, že se objeví určité množství jednotlivých chloupků. Proto nelze věřit reklamě, která slibuje odstranění chloupků okamžitě a jednou provždy. Požadovaného efektu hladké pokožky lze dosáhnout po 4-8 seancích.

Bezpečnost fotodepilace

Fotodepilace je bezkontaktní metoda depilace, při níž nedochází k bezprostřednímu kontaktu částí přístroje s lidskou pokožkou. Během fotodepilace nedochází k žádnému poškození jemných struktur povrchové vrstvy kůže. Tím je zcela vyloučna možnost nákazy během procedury fotodepilace. Samotné světelné záblesky jsou pro pokožku naprosto bezpečné, neboť na ni působí světlo, jehož záření se svou strukturou blíží ke slunečnímu světlu, neobsahuje ale ultrafialové záření. Kromě toho je přístroj používaný k fotodepilaci vybaven spolehlivým systémem dvojí filtrace. Právě proto fotodepilace, prováděná v našem salonu s pomocí unikátního francouzského přístroje L 900, nevyžaduje žádnou anestezii ani ochlazování, a nebezpečí popálení během procedury fotodepilace je naprosto vyloučena. Rovněž je vyloučena možnost vzniku jakýchkoli alergických reakcí v průběhu fotodepilace. Procedura fotodepilace není doprovázena žádnými bolestivými pocity. Pacient může občas pocítit pouze lehké píchání, které se nejčastěji objevuje na začátku procedury fotodepilace.

In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.