Objednávky na telefonu:

+420 224 814 404 (Kadeřnické služby)

+420 773 123 454 (Kosmetologie)

Svatební a plesové účesy

Svatba je pro ženicha a nevěstu velmi šťastným a významným datem, a současně událostí, na kterou je třeba se zodpovědně a pečlivě předem připravit .

Ženichovi a nevěstě při tom pomáhá řada lidí – profesionálů ve svém oboru, a na nich do značné míry závisí, nakolik bude Váš svatební styl originální a nenapodobitelný. Počínaje tím, že nevěsta na svatbě přitahuje pohledy a pozornost mnoha lidí. A je velmi důležité, aby se v tomto okamžiku sama cítila jako ta nejkrásnější a nejšťastnější nevěsta! Styl nevěsty musí být promyšlen do nejmenších detailů, od svatební kytice až po svatební účes . Na stylu a barevné škále svatebních šatů a svatební kytice bude záviset styl líčení (make-upu) a svatebního účesu.

Svatební účes může být ozdoben květy, jež jsou souučástí svatební kytice (některé svatební účesy s živými květy si můžete prohlédnout v galerii prací). Je velmi důležité, aby svatební účes, make-up, svatební kytice a šaty byly navzájem harmonicky sladěny, a – což je obzvlášť důležité - aby zdůrazňovaly přirozenou krásu nevěsty.In addition, Fossil rolex replica Q Marshal also has Wi-Fi 802.11 b / g / n, low-power breitling replica Bluetooth 4.1 specifications can be paired with smart phones, and integration of swiss replica watches Google Fit, UA Record (Under Armor), Up (Jawbone), MyFitness and other third parties Service, so that consumers can also use the replica watches above platform fitness use.